Zaszczytne miejsce w naszej flocie zajmuje Neoplan Euroliner Euro 4 – autokar wyposażony we wszystkie niezbędne udogodnienia, które uprzyjemnią każdą podróż – niezależnie od ilości kilometrów do przejechania i krajów do zwiedzenia.

Czterdziestodziewięcioosobowy pojazd jest niezawodny w przewożeniu osób na długie dystanse poza granicą, jak i na krótsze – na przykład po terenie Polski. O jego bezpieczeństwie świadczą pozytywne wyniki przeglądów technicznych oraz dodatkowe wyposażenie, takie jak foteliki dla dzieci lub wysokiej jakości pasy bezpieczeństwa. W tym autokarze klasy turystycznej znajdziemy barek, a także TV z DVD, które uprzyjemnią nam czas spędzony w drodze. Czego pasażer mógłby pragnąć bardzie niż rozsiąść się w wygodnym fotelu, poczuć przyjemny powiew klimatyzacji regulowanej wedle indywidualnych potrzeb i leniwie spoglądać na ekran telewizora oraz cieszyć się komfortową podróżą…?

Serdecznie zapraszamy do przekonania się, jak przyjemna może być podróż markowym autobusem Neoplan Euroliner Euro 4 – chlubą naszej floty.