Sztandarową częścią naszej floty jest marka Renault Iliade. Te sześćdziesięcioosobowe maszyny są królami szos. Ich niezawodność i bezpieczeństwo gwarantują dotarcie na miejsce w szybkim czasie i w warunkach tak komfortowych, że zachwycą najwytrawniejszych globtroterów.

Długie podróże renault iliade uprzyjemni nam telewizor z DVD oraz radio z CD. Elektryczne szyby i doskonała klimatyzacja z opcją indywidualnej regulacji sprawi, że poczujemy się w wygodnych fotelach jak w domu. Czysta i zadbana toaleta przestanie nas zmuszać do wypatrywania kolejnego postoju. Wszystko po to, by móc cieszyć się jazdą po drogach krajowych i zagranicznych.

W swoim uposażeniu autobus posiada także specjalne foteliki dla dzieci oraz pasy, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa, nie ograniczając przyjemności podróżowania.

Jeśli mają Państwo dość starych maszyn, w których jest zbyt zimno lub zbyt ciepło, okna są nieszczelne, a czas się bezlitośnie dłuży, renault iliade jest doskonałym wyborem. To pewny partner na trasie i jedna z najlepszych maszyn, którą człowiek stworzył, by podróże uczynić znośniejszymi.