Jeżeli mają Państwo już dość starych busów, w których jest za zimno albo za ciepło, których szyby są nieszczelne, a o jakimkolwiek relaksie w czasie jazdy można tylko pomarzyć, spodobają się Państwu wspaniałe maszyny z naszej oferty. Mercedes sprinter 2012/13 r. to rozwiązanie, na które wszyscy czekaliśmy.

Ten dwudziestojednoosobowy bus sprawi, że odkryją Państwo na nowo znaczenie słowa „komfort”. Rozsuwane i rozkładane siedzenia zapewniają dużo miejsca na przyjęcie wygodnej pozycji podczas jazdy. O nasze bezpieczeństwo zadbają specjalne pasy. Można też zapomnieć o problemie z nudą! Wzrok możemy skierować na telewizor z odtwarzaczem DVD i wysokiej jakości dźwiękiem. Okaże się też, że lodówka w busie to już nie marzenie letnich podróży a rzeczywistość. Poza tym nowoczesna klimatyzacja zadba o dogodną temperaturę, a pogłębiany bagażnik sprosta wymaganiom najrozmaitszych bagaży.

Gorąco polecamy przejażdżkę tym busem, ponieważ kto raz doświadczył jazdy mercedesem sprinterem, nigdy nie będzie chciał jeździć niczym innym.