Podróż służbowa za granicę z transferem na lotnisko

Wysłany przez:

W dobie gospodarki globalnej podróżowanie między różnymi państwami, a także kontynentami, jest działaniem bardzo powszechnym. Ten tekst poświęcimy transferom na lotnisko wynajętym busem w celu odbycia takiej podróży. W Polsce nie mamy wystarczająco rozwiniętej sieci lotnisk, więc standardem dla firm przewozowych są zlecenia transferu lotniskowego na lotnisko położone nawet kilkaset kilometrów od zamawiającego.

Wyjazd za granicę na inne sposoby niż wynajętym busem

Można w taką podróż udać się własnym autem lub firmowym. Można pojechać publicznym środkiem transportu. Należy jednak dokładnie rozważyć wady i zalety każdego rozwiązania.

Własnym lub firmowym samochodem trzeba samodzielnie dotrzeć na lotnisko lub skorzystać z zaangażować kierowcę, pracującego w naszej firmie, a wyjazd samodzielny wiąże się zazwyczaj z pozostawieniem auta na parkingu w pobliżu lotniska.

Transport publiczny, samochód z kierowcą, czy wynajem busa z kierowcą

Podróż publiczną komunikacją też może nie spełnić naszych oczekiwań, gdyż jesteśmy zobligowani do podporządkowania się rozkładowi jazdy. Może zaistnieć sytuacja, że przylecimy do Warszawy, aby następnego dnia odlecieć z lotniska w Modlinie do innego państwa, co wiąże się zazwyczaj z dodatkowymi wydatkami, choćby na nocleg w hotelu.

Nawet gdy pojedziemy z kierowcą, będziemy mieli dylemat, czy odsyłać go z samochodem do siedziby firmy znajdującej się 200 kilometrów od Warszawy, czy zapewnić mu 1 nocleg w oczekiwaniu na nasz szybki powrót. Warto wtedy wybrać usługę, która kończy się i rozpoczyna na lotnisku, zwłaszcza, gdy w podróż służbową wybiera się większa liczba osób z firmy. Sprawdzi się tutaj wynajem busa z kierowcą.

Komfortowy transfer na lotnisko i powrót – współczesne przewozy busem

Jadąc na przykład 200 kilometrów na lotnisko mamy sporo czasu, który możemy spędzić zgodnie z własnym upodobaniem. Możemy pracować, cieszyć się rozrywkami dostępnymi w ramach przewozów busem lub spać, zwłaszcza, jeżeli podróż odbywa się w nocy. Nie każdy jest miłośnikiem latania i czas odprężenia w wygodnych fotelach busa firmy przewozowej zadziała kojąco.

Możemy poprosić o włączenie relaksacyjnej muzyki, która popłynie z wbudowanego wysokiej klasy systemu audio. Firmy transportowe cieszące się szacunkiem swoich Klientów, są w stanie zapewnić takie udogodnienia. Te firmy dbają też o nasz powrót na wskazane miejsce po odbyciu podróży służbowej.

Transfer na lotnisko powierzajmy sprawdzonym firmom przewozowym

Wyjazd służbowy to niezbyt dobry czas na eksperymenty. Należy wtedy korzystać z usług cenionych na rynku firm, zajmujących się transferami lotniskowymi i szeroko pojmowanym przewozem osób.

Liczne korzyści płynące z transferu na lotnisko z firmą transportową sprawiają, że potrzeba odbycia dowolnej podróży służbowej staje się znacznie prostsza do zrealizowania. Takie rozwiązanie pozwala optymalnie zaplanować czas jazdy i dotrzeć do celu w możliwie najkrótszym czasie.