Poznajemy 7 zalet wynajmu busa z kierowcą

Wysłany przez:

Sposób, w jaki będziemy podróżować, jest jednym z najistotniejszych elementów całościowego planu wyjazdu. Bez względu, czy jest to krótka podróż służbowa, czy wyjazd wypoczynkowy, powinniśmy zastanowić się z jakiego środka komunikacji będziemy korzystać.

Wynajem busa – wskazówki godne uwagi

Dobrym sposobem przemieszczania się jest wynajem busa z kierowcą. Poniżej prezentujemy listę zalet takiego rozwiązania.

1. Możliwość wypoczynku podczas jazdy wynajętym busem

Wypoczynek rozpoczynamy już na wstępie podróży. Gdy korzystamy z własnego samochodu, przynajmniej jedna osoba jest zaangażowana w prowadzenie pojazdu. Nierzadko zdarza się, że druga osoba pracuje jako pilot i pomaga kierowcy poruszać się po mniej znanych lub całkowicie nieznanych drogach.

2. Korzystanie z zapewnionych rozrywek na pokładzie busa

Liczące się firmy przewozowe zapewniają busy o standardzie zgodnym z naszymi oczekiwaniami, co zapewnia komfort podróżowania. Korzystając z busa z kierowcą mamy czas na swobodne oglądanie filmów na DVD lub zanurzenie się w piękno dźwięków muzyki wydobywającej się z wbudowanego systemu audio. Możemy także grać na gitarze i śpiewać nasze ulubione piosenki, czy korzystać z innych form rozrywki przy zachowaniu bezpieczeństwa podróżowania.

3. Możliwość pracy podczas przewozu busem

Trudno wyobrazić sobie podróż służbową, gdzie poświęcamy czas i siły na prowadzenie auta. Korzystając z busa z kierowcą, możemy w tym czasie spokojnie pracować na laptopie oraz odbierać i wykonywać telefony, jeżeli nie będzie to przeszkadzać innym pasażerom. Zgodnie z powiedzeniem „Czas to pieniądz”, my wykorzystujemy nasz cenny czas na pracę.

4. Bezpieczna jazda wynajętym busem osobowym

Nie każdy z nas jest mistrzem kierownicy. Bez względu na to czy jesteśmy zmęczeni, zestresowani, czy w inny sposób rozkojarzeni, z wykwalifikowanym i doświadczonym kierowcą możemy być bezpieczni.

Plusy takiego rozwiązania są bezdyskusyjne:

  • nie prowadzimy pojazdu,
  • korzystamy ze sprawnego busa jednej z renomowanych firm,
  • doświadczony kierowca zna przepisy o ruchu drogowym i wie, jak zachować się w trudnych sytuacjach.

5. Wynajem busa i radość z podziwiania widoków

Gdy wybieramy się na wycieczkę lub na wczasy, możemy swobodnie podziwiać to, co jest za oknem. Często jedziemy przez bardzo malownicze okolice, ale nie koncentrujemy się na tym, gdyż jesteśmy skazani na pilnowanie drogi i planowanie, jak jechać, by nie stać w korkach. Gdy wynajmiemy busa z kierowcą, unikniemy tych zmartwień. Doświadczony kierowca jest w stanie zaproponować nam trasę z piękniejszymi widokami.

6. Realizacja podróży wynajętym busem zgodnie z oczekiwaniami klienta

Mamy pełen komfort. My planujemy naszą wycieczkę lub dłuższą podróż, a za wykonanie odpowiada renomowana firma transportowa z doświadczonym personelem. Nawet gdy firma ma siedzibę w Warszawie, można uzgodnić dowolny punkt odbioru podróżnych. Gdy jedziemy z różnych miejsc, bez problemu możemy ustalić kilka punktów odbioru pasażerów. Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy jedziemy własnym samochodem i z naszego miasta i okolicznych miejscowości zbieramy naszych towarzyszy podróży. Na samym początku dostarczamy sobie sporą ilość komplikacji i zmęczenia. Gdy wynajmiemy busa z kierowcą, on o nas wszystkich zadba tak, abyśmy o planowanym czasie w określonym miejscu rozpoczęli naszą przyjemną podróż.

7. Możliwość przewozu osób busem pasującym do rodzaju wyjazdu

Niejednokrotnie jest tak, że nie dysponujemy własnym samochodem, który będzie odpowiedni na daną okazję. Możliwe, że mamy świetne auto, które jest niezastąpione w poruszaniu się po mieście. Jednak gdy chcemy pojechać na wakacje, okazuje się, że potrzebny jest środek transportu, do którego zmieścimy nasze bagaże i wsiądzie cała nasza rodzina z przyjaciółmi. Wiodące firmy przewozowe mają na wyposażeniu busy, do przewozu różnej liczby osób. Na przykład Volkswagenem Caravelle w wersji highline może podróżować 6 osób, natomiast liczba miejsc na pokładzie busa Mercedes Sprinter 2013r. wynosi 20+1.

Pamiętajmy, aby korzystać z usług firm transportowych, które spełniają oczekiwania

Powyższy zestaw zalet wynikających z wynajmu busa z kierowcą wskazuje nam korzyści wynikające z braku konieczności samodzielnego prowadzenia pojazdu. Warto przy tym pamiętać, aby korzystać z usług firmy, która może nam zaproponować szeroki wybór pojazdów i zatrudnia doświadczonych kierowców. Wybierajmy taką firmę, która kieruje swoją ofertę do osób indywidualnych i do różnych grup.

W następnym wpisie przedstawimy uczelnie wyższe i zakłady pracy jako odbiorców usług firm transportowych. Zapraszamy już wkrótce.