W polskie góry – na rowery autokarem lub busem do wynajęcia

Wysłany przez:

Wycieczki rowerowe są coraz bardziej popularną formą spędzania wolnego czasu, a za sprawą autokaru lub busa do wynajęcia mogą być znacznie bardziej urozmaicone. Jeżeli plan wyjazdu wykracza poza najbliższe okolice i prowadzi w góry, do transportu rowerów warto skorzystać z usług firmy przewozowej.

Transport rowerowy w góry busem do wynajęcia

Decydując się na wynajem busów możemy też liczyć na przyczepki rowerowe i tam zapakować nasze sprawdzone jednoślady. Doświadczony kolarz wie, że najlepiej polegać na własnym rowerze, dobranym do indywidualnych potrzeb. Nie jest na przykład powiedziane, że w okołogórskiej wypożyczalni rowerów znajdziemy model z ramą zrobioną z karbonu.

Dobry rower może oznaczać duży wydatek, uzasadniona więc jest troska o jego bezpieczeństwo w czasie transportu. Przyczepy do przewozu rowerów można dobrać tak, aby nie było ryzyka, że kilka rowerów będzie uderzać o siebie i zostaną uszkodzone. Jest to bardzo ważne, gdyż nie wszystkie drogi mają równą nawierzchnię, a wyboje mogą się zdarzyć niemal wszędzie. Renomowana firma transportowa dysponuje sprzętem, zapewniającym bezpieczny przewóz naszych jednośladów.

Niezapomniane wrażenia z rowerowych wycieczek górskich przy pomocy firmy transportowej

Udział firmy transportowej może ograniczyć się do dowozu turystów na miejsce wypoczynku i zapewnienia powrotu. Można jednak wybrać wynajem autokaru lub busa na cały czas wypoczynku, aby zapewniał przemieszczanie się między kolejnymi celami wyprawy, na przykład gdy plan obejmuje kilka wycieczek rowerowych w odległych lokalizacjach.

Szlaki rowerowe są miejscem zdobywania nowych szczytów przy wykorzystaniu jednośladu. Można również szukać bardziej ekstremalnych przygód, takich jak ostre podjazdy w górę, zmagając się ze swoimi słabościami i ćwicząc kondycję. Góry dają tę radość, że przez jakiś czas możemy poczuć się jak prawdziwi kolarze, którzy zmagają się z etapami górskimi w światowych kolarskich turach.

Pomysły na górskie wyprawy rowerowe nie tylko dla pasjonatów

Bardzo malowniczą i przyjemną dla każdego pasjonata rowerowego, jest ścieżka rowerowa wzdłuż Dunajca, zaczynająca się w Polsce i biegnąca na Słowację. Można na przykład dojechać z Warszawy do Krościenka lub Szczawnicy i tam zacząć swoją przygodę.

Szlak rowerowy na Sewerynówkę będzie świetną rozgrzewką przed innymi trudniejszymi wjazdami na góry. W Pieninach jest wiele interesujących dróg rowerowych [http://www.rowerempopieninach.pl/trasy-rowerowe-w-pieninach.html (data dostępu 12.10.2016)]. W Internecie znajdziemy wiele informacji na temat ciekawych tras, nie tylko w Pieninach. Okolice Szklarskiej Poręby lub Góry Sowie są też dobrymi propozycjami i to jeszcze nie wszystko, co tak piękny region Polski ma do zaoferowania.

W góry jedźmy z renomowaną firmą przewozową

Tylko solidna firma przewozowa zapewni nam wszystko czego oczekujemy – busa z hakiem oraz przyczepki rowerowe do bezpiecznego przewozu naszych jednośladów. Można oczywiście wynająć busa z kierowcą, co jest dobrym rozwiązaniem, gdy będziemy zmęczeni jazdą na rowerze. Wtedy obowiązki związane z prowadzeniem busa będą nie będą nas dodatkowo obciążać.

W następnym tekście poruszymy zagadnienie związane z Podróżą służbową za granicę z transferem na lotnisko.

Zapraszamy wkrótce.